peopleبدون تبلیغات هیچ تجارتی ماندگار نخواهد بود. بنر تبلیغاتی هم یکی از ابزارهای مهم در حوزه تبلیغات دیجیتال می باشد و سال هاست که جایگاه خود را در میان ابزارهای تبلیغاتی حفظ کرده است و روز به روز بر ضریب نفوذ آن افزوده می شود.

ولی چگونه یک بنر تبلیغاتی زیبا و موثر بسازیم، در کجا و با چه استراتژی پخش نماییم؟

پاسخ بخش اول این سوال توسط AdMaker داده شده است. AdMaker حاصل کار جمعی از طراحان و مهندسان فروش است که هدف آنها ارائه ابزاری جهت ساخت سریع بنر های تبلیغاتی قابل نمایش در سطح شبکه سایتهای اینترنتی و نرم افزارهای موبایل می باشد.

با AdMaker کمپین های تبلیغاتی موفق بیشتری بسازید و برند و محصولات خود را در معرض دید کاربران قرار دهید.

تیم AdMaker تمام تلاش خود را برای ارائه ابزاری ساده خواهد کرد که بدون دانش فنی در زمینه طراحی بتوانید:

  • با دیدن بنرهای خلاق دیگران الهام بگیرید
  • بنرهای زیبا و تاثیرگذار خلق کنید.
  • برای پخش در شبکه های اجتماعی و تبلیغاتی آماده نمایید.
  • آمار بازدید، کلیک و .. را رصد کنید.
  • آنها را بایگانی نمایید.
  • و ...

تیم AdMaker همیشه تلاش خود را خواهد کرد تا شما با چند کلیک و در زمان کوتاه بنرهای منطبق با تکنولوژی روز خلق کنید و از کمترین مهارتهای خود بیشترین نتیجه را حاصل نمایید.

پارسیان میزبان

verified_userشرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش می یابد. فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و در نهایت به سمت  ایجاد ابزارها و سرویس های کاربردی آنلاین بر روی بستر اینترنت و موبایل متمرکز گردیده است. امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخص های بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، دسترسی کاربران به اهداف اصلی و بلند مدتشان را تسهیل و تسریع می نماید.