• راهنمای ساخت بنر و ثبت آگهی

  یک بار طراحی - چندین سایز بنر

  تنها با چند کلیک طرح مورد نظر خود را در چندین سایز پیاده سازی کنید.

  laptop_mac

  پشتیبانی از همه اندازه های عمومی بنر

  شما می توانید از میان اندازه های پیش فرض عمومی ثبت شده اندازه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

  photo_size_select_large

  تغییر اندازه دینامیک تصاویر و متون

  به صورت پویا و دینامیک اندازه متون و تصاویر را برای ایجاد بهترین طرح به سادگی می توانید تغییر دهید.

  آموزش چند رسانه ای ساخت بنر

  school برای سهولت در یادگیری ابزار نرم افزار Admaker.ir ویدیو های آموزشی برای شما تولید شده و در اختیار شما قرار دارد که شما می توانید با مشاهده آنها به سرعت و به سادگی ساخت بنر را یاد بگیرید و تبلیغات محصول و یا خدمات خود را شروع کنید.
  با کلیک برای پخش ویدیو از همین حالا طراح بنر شوید!

ساخت بنر در ادمیکر

collectionsدر اولین مرحله سایز بنر مورد نظر خود را انتخاب بفرمایید. در صورت انتخاب هر کدام از سایزها در مراحل بعدی می توانید به سایزهای دیگر آن نیز دسترسی داشته باشید.

در مرحله بعد برای بنر خود عنوان انتخاب کنید. سپس یک تصویر برای روی بنر خود انتخاب کرده و در قسمت مربوطه آپلود کنید. بهتر است تصویر انتخابی شما با پس زمینه Transparent باشد. توجه داشته باشید تنها فایلهای با فرمت jpg,jpeg,png,gif مجاز برای ثبت می باشد. در قسمت بعدی نشان تجاری یا لوگوی شرکت خود را وارد می کنید. سپس در قسمت بعد تصویر پیش زمینه بنر خود را مشخص می کنید. با ارتقا به کاربر ویژه می توانید تصویر مورد نظر خود را برای پس زمینه آپلود  کنید. در غیر این صورت از تصاویر موجود یکی را انتخاب بفرمایید. در بخش بعدی متن مورد نظر خود را برای نمایش روی بنر تایپ کنید. در این قسمت می توانید یک جمله کوتاه برای معرفی خود و یا شعار مربوط به خدمات و محصولات خود را بنویسید. در قسمت بعدی برای بنرتان دکمه فراخوان یا Call to Action بسازید. با قرار دادن یک دکمه فراخوان در بنر خود می توانید به راحتی کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنید. توجه داشته باشید تنها در صورتی که وارد سایت شده باشید، می توانید لینک مستقیم سایت خود را ثبت کنید. در قسمت پایین نیز می توانید رنگ دکمه را انتخاب کنید. پایین همین قسمت پیش نمایش بنر خود را مشاهده می کنید. زیر قسمت پیش نمایش بخشی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا نحوه قرار گرفتن عکس، لوگو و نوشته روی بنرتان را انتخاب نموده و مطابق سلیقه خود تنظیم کنید. در صورتی که با حساب کاربری خود وارد شده باشید می توانید در این قسمت لینک سایت خود را وارد کرده و همچنین تیک نمایش بنر به صورت آگهی در صفحات سایت را بزنید. در صورت انتخاب این گزینه و تایید کارشناسان ما، بنر شما به همراه لینک مستقیم سایتتان در صفحات ادمیکر قرار خواهد گرفت. و در آخر با مطالعه صفحه شرایط و قوانین ادمیکر تیک پذیرفتن شرایط را زده و روی دکمه تولید بنر کلیک کنید.

پس از تولید بنر می توانید بنر خود را در هر سایزی که احتیاج دارید دانلود کنید. در صورتی که با حساب کاربری خود وارد شده باشید، پس از تایید مدیر سایت میتوانید کد نمایش بنر خود را نیز دریافت کنید. همچنین ادمیکر این امکان را برای مشتریان خود قرار داده تا امکان اصلاح و تغییر بنر خود در هر سایز را داشته باشند.

ثبت نام و ورود در ادمیکر

account_circleشما می توانید بدون ثبت نام در سایت ادمیکر نیز بنر مورد نظر خود را بسازید. اما پیشنهاد ما به شما این است که برای استفاده بهتر از خدمات ادمیکر در سایت ثبت نام کنید. زیرا با ورود به سایت می توانید بنرهای خود را ذخیره کرده و همیشه به آنها دسترسی داشته باشید و همچنین عبارت «ساخته شده توسط Admaker»از زیر بنر شما حذف می شود.

ثبت نام در ادمیکر بسیار ساده می باشد. کافی است روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید. سپس روی عبارت ثبت نام کنید کلیک کنید و اطلاعات خود را در این صفحه وارد کنید. اگر حساب کاربری گوگل داشته باشید، دیگر نیازی به ثبت نام نیز ندارید. شما می توانید پس از کلیک روی ورود/ثبت نام روی دکمه ورود با گوگل کلیک کرده و از طریق حساب کاربری گوگل خود به راحتی وارد سایت شوید. پس از ثبت نام شما مستقیما به صفحه کاربری خود هدایت می شوید.

پانل مدیریت بنرها

طرح های بنر خود را ذخیره کنید و همیشه و همه جا به آنها دسترسی داشته باشید.

ondemand_video

پخش رایگان تبلیغات بنری

پس از اتمام طراحی بنرها، از همین جا رایگان شروع به پخش تبلیغات خود کنید.

aspect_ratio

بالاتر دیده شدن در بین بنرها

بنر خود را به بالای فهرست بنر ها ببرید و بازدید بییشتری کسب کنید.

touch_app

آمار بازدید بنرها

آمار بازدید بنرها در سایت را به تفکیک بنر ها داشته باشید و مقایسه کنید.

content_paste

گزارش کامل از تعداد کلیک

با استفاده از ابزار گزارش کاملی از آمار بازدید بنرها داشته باشید.

پنل ادمیکر

ondemand_videoدر پنل ادمیکر اولین صفحه ای که مشاهده می کنید، بنرهای تولید شده توسط شما را گزارش می دهد. در این جدول بنرهای خود را از طریق عنوانی که برای آنها انتخاب نموده اید می توانید تشخیص دهید. با کلیک روی عنوان بنرها به صفحه اصلاح بنر هدایت می شوید و می توانید بنر خود را اصلاح کرده یا تغییر دهید.

ستون دیگری تحت عنوان بازدید در این جدول وجود دارد. این ستون در صورتی که حساب کاربریتان را به کاربر ویژه ارتقا دهید برای شما کاربرد خواهد داشت. در ستون بازدید شما می توانید با استفاده از کد نمایش بنر که پس از تایید نمایش آگهی در سایت به شما ارائه می شود، تعداد بازدید کنندگانی که بر روی بنرهای تولید شده توسط شما کلیک می کنند را مشاهده نمایید.

در سمت راست ستون بازدید ستونی وجود دارد که وضعیت بنر شما را نمایش می دهد. در صورت عدم تایید بنر شما توسط کارشناسان ادمیکر برای نمایش در سایت علامت (..........) را مشاهده می فرمایید. در صورت تایید بنر علامت (..........) در این ستون نمایش داده می شود. با کلیک روی این علامت شما می توانید درخواست دهید تا بنر شما در ادمیکر بالای سایر آگهی ها قرار بگیرد.اگر می خواهید بنر شما همیشه بالاتر از سایر بنرها و به صورت مشخص تر به بازدیدکنندگان نمایش داده شود بنر خود را به آگهی ویژه تبدیل نمایید تا به صورت خودکار بنر شما همیشه به بالای سایر آگهی ها منتقل شود.

پس از تایید بنر شما توسط کارشناسان ادمیکر، در سمت چپ جدول علامت (...........) دیده می شود. شما با کلیک روی این علامت می توانید آگهی خود را به آگهی ویژه ارتقا دهید. با ارتقا به آگهی ویژه دیگر نیازی نیست آگهی خود را با درخواست  به بالای صفحه آگهی ها ارسال کنید. سیستم به صورت خودکار آگهی شما را بالاتر از سایر آگهی ها نمایش خواهد داد.

رتبه و رنک سایت خود را بالا ببرید

به صورت 100% رایگان بنر خود را به صورت آگهی از همین حالا پخش کنید

timeline

SEO &Backlinks

برای هر طرح صفحه ای با لینک به صفحه مقصد مورد نظر شما تولید می شود.

thumb_up

از همین جا بهترین را بیابید

با نشر بنر خود در سایت و در دسترسی قرار دادن آن، بهترین اندازه را برای تبلیغ بیابید.

سایر ابزار کاربردی پنل

timelineدر بخش حساب کاربری در منوی ابزار کاربردی پنل، شما می توانید به ویرایش اطلاعات حساب کاربری، تغییر رمز عبور، تاریخچه سفارشات، لیست تراکنش های مالی و همچنین مشاهده اطلاعات حساب مالی خود بپردازید.

در بخش سفارشات شما می توانید به اطلاعات سفارشاتی که تا کنون به ادمیکر دادید را مشاهده فرمایید.  در این صفحه تاریخ سفارش، شماره، مبلغ آن و همچنین وضعیت سفارش شما گزارش می شود.

در بخش ارتقا به کاربر ویژه شما می توانید با پرداخت حق اشتراک از مزایای کاربر ویژه اعم از توانایی در استفاده از عکس دلخواه برای پس زمینه بنر و همچنین دریافت کد آمار بازدید از بنر، بهره مند شوید.

 

شاخص تر از بقیه باشید

با ارتقا به کاربری ویژه علاوه بر امکانات بیشتر، شاخص تر دیده شوید.

brush

حذف واتر مارک

با ارتفا به اشتراک کاربری ویژه واتر مارک ار روی بنر های تولید شده حذف خواهد شد.

screen_share

لینک مستقیم با تیتر بنر

با ارتقا بنر به بنر ستاره دار لینک مستقیم با تیتر بنر در صفحه تولید شده داشته باشید.

کاربری ویژه و آگهی ستاره دار

starsدر بخش حساب کاربری در منوی ابزار کاربردی پنل، شما می توانید به ویرایش اطلاعات حساب کاربری، تغییر رمز عبور، تاریخچه سفارشات، لیست تراکنش های مالی و همچنین مشاهده اطلاعات حساب مالی خود بپردازید.

در بخش سفارشات شما می توانید به اطلاعات سفارشاتی که تا کنون به ادمیکر دادید را مشاهده فرمایید.  در این صفحه تاریخ سفارش، شماره، مبلغ آن و همچنین وضعیت سفارش شما گزارش می شود.

در بخش ارتقا به کاربر ویژه شما می توانید با پرداخت حق اشتراک از مزایای کاربر ویژه اعم از توانایی در استفاده از عکس دلخواه برای پس زمینه بنر و همچنین دریافت کد آمار بازدید از بنر، بهره مند شوید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در استفاده از ادمیکر از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.